SEÇİCİ KURUL ÜYELİK BAŞVURUSU

Nasıl Direklerarası Seyircisi Olabilirim?

Aşağıda yer alan “Aday Direklerarası Seçici Kurul Üyesi” başvuru formu tüm il ve bölgelerden gelecek adaylar için geçerlidir. “Aday Direklerarası Seçici Kurul Üyesi” formunu doldurup BAŞVUR butonuna basıp gönderdiğinizde katılma işleminiz başlar. Değerlendirmeniz yapıldıktan sonra onay bilginiz size ulaştığında tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Direklerarası Seyircileri ile ilgili bilinmesi gerekenler ve adaylardan beklentilerimiz.

Seçici Kurul Üyeleri, sezon oyunlarını performans ve tasarım kategorilerinde değerlendirirken, aldıkları haz duygularını ölçüt kabul ederek seyrederler ve değerlendirmelerini eleştirel olmayan seyirci bakış açısıyla yaparlar.

Direklerarası Seyircileri Topluluğu, katılımcı ve katılımcı yakınlarına oyunları ucuza seyretme olanağı sağlamaz.

İstanbul Seçici Kurul üyeleri oyunlar hakkında etkin kıyaslama ve değerlendirmede bulunabilmek için sezon boyunca en az kırk oyun seyrederler.

Seçici Kurul Üyeleri, izlenilen oyunların beğenilen veya beğenilmeyen yönleriyle ilgili yorumlarını tarafsız şekilde yaparlar ve sunarlar.

Seçici Kurul Üyeleri, izledikleri oyunları günü gününe raporlarlar.

İstanbul Seçici Kurul üyeleri sezon içinde yapılan istişare toplantılarına ve sezon sonu değerlendirme toplantısına katılırlar.

 

Direklerarası Seyircileri hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için HakkımızdaPlatform ve Değerlendirme Kategorilerimiz bağlantılarını ziyaret edebilirsiniz.

Aday Direklerarası Seçici Kurul Üyesi

Formda yer alan (*) ile işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.